Sri, 24.07.2024. 01:11

10 godina Portića (2006 - 2016)

10 godina Portića (2006 - 2016)

Udruga "Portić" proslavila je 2016. godine 10. obljetnicu uspješnog djelovanja. Tim je povodom u Gradskoj vijećnici Grada Rijeke 26. listopada 2016. godine predstavljena monografija "Portić – Sigurna lučica dječjih srca" čije su urednice Ksenija Vičić i Maja Opašić. Uz istaknute pojedince iz javnog života, prezentaciji su nazočili suradnici, sudionici i volonteri Udruge Portić. Više o svečanosti: https://www.rijeka.hr/predstavljena-monografija-portic-sigurna-lucica-djecjih-srca/

I nakon deset godina, Portić je svježa, neiscrpna snaga, uzdanica Grada među udrugama civilnog društva. Rad volontera "Portića" neprocjenjiv i najmanje i najviše što istovremeno mogu učiniti za vas je reći vam hvala na svemu, jer mali ste portić pretvorili u veliku luku. S poštovanjem, gradonačelnik mr. sc. Vojko Obersnel

"Portić" je u rujnu 2016. godine obilježio desetljeće rada. Kako mu i ime kaže, Udruga je mjesto na kojemu djeca, mladi i obitelji mogu naći zaštitu i podršku. Na vrata Portića mogu pokucati kada se susretnu s problemima za koje nigdje drugdje ne nalaze podršku, adresa je to na kojoj ih čeka multidisciplinarni tim profesionalaca – pedagoga, psihologa, odgajatelja, učitelja, medicinskih sestara, defektologa, pedijatara i drugih koji se zalažu za dobrobit djece i dijele ciljeve Udruge "Portić". Ksenija Vičić, prof. paed. osnivačica i prva predsjednica Udruge "Portić"

Prelistajte monografiju Udruge "Portić" objavljenu povodom 10. obljetnice djelovanja: