Pet, 06.08.2021. 05:58
Radionica "Budi eko za sve nas" u parku Mlaka

U sklopu projekta "Rijeka – Zdravi grad" Grada Rijeke te projekta "Živjeti zdravo" Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo u novouređenom parku Mlaka u Rijeci u subotu, 5. lipnja obilježili smo Svjetski dan zaštite okoliša.

Naša teta pričalica Marina održala je zanimljivu radionicu "Budi eko za sve nas" na temu ekologije i zaštite okoliša za djecu predškolskog i nižeg školskog uzrasta.

Hvala djeci i roditeljima što su s nama proveli predivno prijepodne i veselimo se novim susretima!

Donacija Rotary cluba Rijeka Novi val

Naši dragi prijatelji Rotary club Rijeka Novi val organizirali su "Božićnu Rotary (s)Trku" i prikupili za naš program "Pripovjedač/ica priča za laku noć - tete i barbe pričalice" značajni novčani iznos. Konačno smo se uspjeli sastati i zahvaliti im uživo na trudu i pomoći da tete i barbe pričalice pričaju i dalje. Hvala od srca svima koji su sudjelovali u (s)trci!