Luka osjećaja - "Mislimo srcem"

Luka osjećaja

Želimo vas obavijestiti da smo započeli provedbu novog projekta: "Portić - Luka osjećaja "Mislimo srcem". U tromjesečni ciklus radionica uključeno je 10-ero djece u dobi od 8 do 10 godina, a radionice se provode jednom tjedno. Cilj je pružanje pomoći djeci u razumijevanju i učenju važnih spoznaja o emocijama i komunikacijskim vještinama s namjerom boljeg upoznavanja sebe i uspostavljanja i održavanja uspješnih odnosa s vršnjacima i okolinom.

Radionice se provode u Strukovnoj udruzi za promicanje dobrobiti djece Portić, a voditeljice su psiholog, pedagog i defektolog. Projekt se provodi u suradnji s Osnovnom školom Nikola Tesla u Rijeci, a zahvaljujući financijskoj potpori Primorsko-goranske županije.

Više fotografija pogledajte u našoj fotogaleriji