Udruga Portić sudjeluje u manifestaciji "Hrvatska volontira!"

U sklopu manifestacije "Hrvatska volontira!", a u organizaciji Udruge za razvoj civilnog društva Smart, Strukovna udruga za promicanje dobrobiti djece „Portić“ i ove se godine aktivno odazvala i uključila u manifestaciju. Aktivnosti udruge Portić, koje možete pronaći u TABLICI, održat će se 21. rujna 2013., u prostorima udruge Portić, na adresi Trg Svete Barbare 5 (prvi kat).

Za sudjelovanje u Radionici – "Slastičarnica" ulaznica za djecu je jedno svježe jaje, a za sve ostale radionice potrebno je samo malo dobre volje. Prijaviti se možete putem telefona koordinatoricama radionica.

Cilj nam je promovirati naše poznate i neke nove programe i aktivnosti te informacije podijeliti sa zainteresiranim građanima i medijima u svrhu promocije volonterstva.