Završetak manifestacije Dani otvorenih vrata udruga

Portić u ZagrebuNa manifestaciji Dani otvorenih vrata udruga, Portić je sudjelovao prema najavljenom programu od 12. do 15 lipnja 2013. godine. Zahvaljujemo svim posjetiteljima, članovima Udruge, volonterima, roditeljima i djeci koji su svojim uključivanjem pronašli nešto za sebe i doprinijeli prepoznatljivosti Udruge Portić. Posebno hvala svima u Organizacijskom i programskom odboru, Marti na organizaciji i koordinaciji cjelokupnog programa, Eliani na praćenju i bilježenju iskusnim i znalačkim okom kamere. Tamari i Sandri na druženju s volonterima i prezentaciji volonterske inicijative "Pripovjedač/ica priča u Dječjoj bolnici Kantrida. Marti na podršci i provedbi druženja u Klubu za roditelje "Rastimo zajedno". Ireni, Dijani i Željki na zanimljivoj i kreativnoj provedbi radionice s djecom predškolskog i školskog uzrasta. Fotografije s manifestacije pogledajte u našoj Galeriji slika.