Double Doodle

Pozivamo vas na edukaciju Double Doodle koju će voditi dr. Majda Končar, prof. defektolog, BRAIN GYM instruktorica i savjetnica s licencom Educational Kinesiology Foundation 1997, 2005, iz Slovenije. Double Doodle namijenjen je djeci i odraslima, pomaže integraciji lijeve i desne hemisfere našeg mozga te opuštanju ramena i smirivanju uma. Double Doodle seminar je prve razine obrazovanja iz područja Edu-K i jedna od opcija za one koji žele biti licencirani Brain Gym instruktori ili savjetnici. Ciljna skupina: djelatnici u vrtićima i školama te roditelji koji žele dati svojoj djeci više. 

Vrijeme održavanja edukacije: 24. ožujak 2013. godine
Trajanje: 8 sati
Mjesto održavanja: Osnovna škola Kozala
Kotizacija za sudionike: 40 eura (plativo u kunama)
Uplata na žiro-račun: 2402006-1100477178
Rok uplate: 1. ožujka 2013.

Broj mjesta je ograničen (rad u maloj grupi)

Za sve dodatne informacije, kontaktirajte nas na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ili 091 7385314.

Slike s edukacije Double Doodle pogledajte u našoj Galeriji slika.