Poziv na prezentaciju Željke Jerneić-Kraljić

Pozivamo članice udruge Portić da se odazovu prezentaciji Programa, u srijedu, 17.10.2012. s početkom u 17:30 sati - volonterka Željka Jerneić-Kraljić održat će prezentaciju realizirane aktivnosti stručnog usavršavanja iz područja edukacijske kineziologije - Brain Gym programa financiranog u okviru Programa za cjeloživotno učenje, potpograma Comenius od strane Europske unije preko Agencije za mobilnost i programe EU. Uz navedenu prezentaciju odvijat će se Pričaonica priča u kojoj će Anamarija Simčić Paulić, autorica zbirke priča „Pigulica“, uvesti djecu u zanimljiv i čudesan svijet ovčice Pigulice. Iskaz interesa i prijava do 16.10.2012. na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..