Volonteri na koncertu klape Cambi

Splitska klapa Cambi održala je u subotu, 31. ožujka 2012., spektakularni koncert u riječkoj Dvorani mladosti oduševivši dvije tisuće poklonika klapskog pjevanja. U publici je bilo i 50 volontera iz Strukovne udruge Portić koji u Dječjoj bolnici Kantrida svake večeri djeci pričaju priče. Ovu nagradu volonterima osigurala je tvrtka Astoria d.o.o.

Koncert je započeo pjesmom "Jedna zima s Kristinom" (Zdravko Čolić), a nastavio se obradama pjesama Gibonnija, Toše Proeskog, Bijelog dugmeta, Miše Kovača i drugih. Cambijevcima su se na koncertu pridružili prijatelji - Neno Belan (otpjevavši s klapom pjesmu "Divojka s juga"), Vanna ("Kao rijeka"), te Olja'zz instrumentalni bend i Pjevački zbor mladih Josip Kaplan, a jedan od vrhunaca večeri bila je izvedba pjesme "Do posljednjeg daha" u kojoj su nastupili svi sudionici koncerta.

Klapa Cambi

Fotografija: Davor Žunić - CROPIX