Pod riječkim suncobranom

Suncobran

Udruga Portić organizira kreativne radionice za djecu "Pod riječkim suncobranom" tijekom ljetnih školskih praznika. Kroz različite radionice djeca će imati prigodu družiti se, igrati, zabavljati i istraživati i učiti na zanimljiv i drugačiji način te se kreativno izražavati. Radionice su namijenjene djeci od 7 do 10 godina, a održavaju se od 7:30 do 16:30 svaki radni dan.

Osigurali smo sportske rekvizite, pribor i materijale za radionice. U ponudu je uključen ručak-topli obrok! Pod Riječkim suncobranom ima malo mjesta, stoga se prijavite čim prije. Kod nas se djeca osjećaju ugodno i dobrodošlo!

Prijaviti se možete svakoga radnog dana od 09 do 15 sati, a prijave su otvorene do popunjenja mjesta.
Trg Svete Barbare 5/1, Rijeka
tel: 051 620 159
mob: 091 355 0000
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.