Radionice za Božićni sajam

Dragi članovi Portića,

Portić će i ove godine prodajom prigodnih predmeta sudjelovati na Božićnome sajmu. Prošle smo godine bili vrlo uspješni i zahvaljujući prekrasnim predmetima, koje su napravile i prodale vrijedne ruke volontera i članova, uspjeli darivati Odjel za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju bolnice Kantrida. Potaknuti time pozivamo sve koji žele i mogu da se priključe pripremama za sajam koje se sastoje od izrade prigodnih rukotvorina i origami-ukrasa, čestitaka i sl. koje ćemo prodavati.

Radionice će se održavati na sljedeći način:

Radionica pletenja – svaki ponedjeljak od 16 do 18 sati,
Origami radionica – svaki drugi ponedjeljak od 18 do 20 sati, sljedeća je 2. studenoga.
Radionica rukotvorina – svaki drugi ponedjeljak, a radionica kreće 26.10. u 18.30 sati.
Za ovu je radionicu potrebno poznavati osnove ručnoga šivanja.

Bilo bi nam drago da se svi koji mogu i žele sudjelovati odazovu ovom ugodnom zajedničkom radno-kreativnom druženju!

Radionice