Održan okrugli stol Rijeka podrške - Rastimo zajedno

Okrugli stol

U riječkoj Gradskoj vijećnici, u četvrtak 17.9. održan je okrugli stol pod nazivom "Rijeka podrške - rastimo zajedno", koji se provodi u sklopu istoimenog projekta koji je započeo u rujnu 2014. godine. Projekt je osmišljen kako bi se roditeljima koji žive u otežanim uvjetima pružila socijalna i emocionalna podrška. 

Riječ je o projektu kojeg od rujna 2014. provodi Udruga za promicanje dobrobiti Portić u partnerstvu s Centrom za podršku roditeljstvu "Rastimo zajedno" - Zagreb, Udrugom za zaštitu obitelji Rijeka U.Z.O.R. i Centrom za socijalnu skrb Rijeka – podružnica Obiteljski centar, a zahvaljujući financijskoj potpori Ministarstva socijalne politike i mladih Republike Hrvatske. Pročitajte cijeli članak s portala Grada Rijeke...