Odlična posjećenost stranice Portića!

Dragi posjetitelji, 

Mrežnu stranicu udruge Portić posjetili ste tijekom 2014. godine 6.822 puta što je ujedno i potvrda da je naš trud itekako prepoznat. Vijest da s tolikim brojem vas možemo podijeliti sve ono u čemu i sami pronalazimo inspiraciju ispunjava nas radošću i ponosom i ujedno nadahnjuje. 

Statistika posjećenosti:

- 6.822 posjetitelja otvorilo je našu stranicu ukupno 10.475 puta i napravilo je čak 776,362 klikova (otvaranje članaka, slika, videa, dokumenata i sl.)
- u prosjeku stranicu dnevno posjeti 18,7 posjetitelja, stranica se najčešće otvara srijedom i petkom, između 13 i 14 sati
- 82% klikova na stranici napravili su posjetitelji iz Hrvatske, a zatim nas najviše posjećuju iz Ukrajine, SAD-a, Finske i Italije
- pristupnica za volontere preuzeta je 1044 puta, pristupnica za udrugu preuzeta je 319 puta, profesionalne slike Teta pričalica Darka Tomaša preuzete su 86 puta, članak Eva-Maria Zurhorst: "Volite sebe i nije važno s kim ste u braku" 76 puta

Hvala vam što ste bili dio našeg puta do sada i veselimo se što u sve većem broju idemo zajedno naprijed! :)

Vaša Strukovna udruga Portić