Ned, 22.09.2019. 22:20
10 godina Portića (2006 - 2016)

Udruga "Portić" proslavila je 2016. godine 10. obljetnicu uspješnog djelovanja. Tim je povodom u Gradskoj vijećnici Grada Rijeke 26. listopada 2016. godine predstavljena monografija "Portić – Sigurna lučica dječjih srca" čije su urednice Ksenija Vičić i Maja Opašić. Uz istaknute pojedince iz javnog života, prezentaciji su nazočili suradnici, sudionici i volonteri Udruge Portić.

Naše nagrade

Tijekom dugogodišnjeg djelovanja, Udruga "Portić" kao i njezini članovi i volonteri dobitnici su mnogobrojnih nagrada za svoj rad. U nastavku pogledajte koje smo nagrade osvojili.

Udruga "Portić"

Mi smo Udruga za promicanje dobrobiti djece "Portić" iz Rijeke i mi zaista brinemo o našoj djeci. Osnovani smo u rujnu 2006. godine i dosad smo pokrenuli nekoliko vrlo važnih projekata i programa te više različitih aktivnosti namijenjenih djeci, roditeljima i široj zajednici. Aktualni projekti i aktivnosti kojima se bavi Udruga jesu:

Portić tim

Predstavljamo vam naš Portić tim