Sub, 25.05.2019. 14:49
Origami – učenje kroz igru

Radionice Origami – učenje kroz igru u Portiću je 2014. godine osnovala naša pokojna članica Zdenka Šegota, vrhunska riječka origami majstorica, članica Hrvatskog origami društva. 2017. godine radionice nastavljaju voditi njezini učenici Dora Oštrić i Ivan Vučak uz pomoć Ane Vučak.

Kreativne ljetne radionice "Pod riječkim suncobranom"

Kreativne ljetne radionice "Pod riječkim suncobranom" održavaju se svake godine za vrijeme ljetnih školskih praznika (od završetka školske godine do kraja srpnja) u prostoru Udruge Portić (Trg svete Barbare 5/I) od 7.30 do 16.30 svaki radni dan.

Kreativne radionice izrade rukotvorina

Svakoga se tjedna u Portiću održavaju tri kreativne radionice izrade rukotvorina. Radionice su namijenjene članovima i volonterima Udruge, a cilj im je razvijanje kreativnih vještina te zajedničko druženje i povezivanje članova i volontera.

Knjižnica "Portić"

Knjižnica Udruge "Portić" broji više od 1500 naslova stručne i dječje literature namijenjene našim članovima, korisnicima i volonterima, posebice tetama i barbama pričalicama. Knjižnica je otvorena u ožujku 2012. godine.